ملیکا رضوی یک زن ایرانی است که طی سال های پس از مهاجرت توانسته به موفقیت های بسیاری از جمله کسب دستبند طلای مسابقات جهانی پوکر ٌُWSOP دست یابد.

چهره برگزیده جشنواره لیلاج اینبار یک خانم است، در حقیقت باید گفت طی سال ۱۳۹۹ موفقیت ملیکا رضوی الهام بخش زنان بسیاری در سرتاسر دنیا و بخصوص زادگاهش ایران بود.

وی که عمولا به عنوان یک چهره سلبریتی در دنیای مجازی نیز شناخته میشود توانست گامی مهم در مسابقات جهانی پوکر بردارد و به عنوان اولین زن ایرانی دستبند طلای این رقابت ها را بدست بیاورد.

درباره ملیکا رضوی

پیشتر در مجله لیلاج نیز به خبر موفقیت ملیکا رضوی پرداخته شده بود، او اکنون پس از بدست آوردن این موفقیت بیش از پیش در جامعه پوکر سطح حرفه ای شناخته شده است. پیروزی ملیکا رضوی در کارنامه فعالیت وی به عنوان یک پوکرباز زن به ثبت رسید و نیز موجب ارتقاء رتبه وی در رده بندی جهانی گردید.

لیلاج

ملیکا رضوی که از جمله زنان موفق ایرانی است توانست با تلاش و پشتکار چهره ای ماندگار از خود بر جای بگذارد، موضوعی که دلیل انتخاب وی به عنوان چهره سال جشنواره لیلاج در سال ۱۳۹۹ بوده است.

با آرزوی موفقیت برای ملیکا رضوی و سایر زنان پرتلاش.

لیلاج

نکاتی درباره ملیکا رضوی، چهره سال ۱۳۹۹

  • ملیکا رضوی متولد تهران است و در ۱۵ سالگی به همراه مادر خود به آفریقای جنوبی مهاجرت کرده است.
  • وی توانست در مسابقات جهانی پوکر ۲۰۲۰ صاحب دستبند طلای این رقابت ها شود.
  • در این مسابقات ۲۰۲۴ پوکرباز به رقابت پرداختند.
  • ملیکا رضوی به عنوان نخستین زن ایرانی در WSOP است که توانسته دستبند طلای این تورنمنت را بدست بیاورد.
  • ملیکا رضوی همچنین در زمینه های گوناگون دیگری مانند مسابقات ملکه زیبایی و نیز سخنرانی های انگیزشی فعالیت های بسیاری داشته است.
  • ملیکا رضوی طی مصاحبه ای میهمان برنامه Women in Poker در پوکرنیوز بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.