فیل هلموث ستاره دنیای پوکر حرفه ای تصاویری از خود منتشر کرده است که وی را در حال آموزش پوکر به کلویی کارداشیان سلبریتی مشهور و سکسی هالیوود نشان میدهد.

نام فیل هلموث به عنوان یکی از برترین و نیز موفق ترین پوکربازان تاریخ در دنیای پوکر حرفه ای به خوبی شناخته شده است. وی که حتی درباره آموزش پوکر کتاب نیز به چاپ رسانده، در جدیدترین فعالیت هایش در حال آموزش پوکر به عده ای از سلبریتی های هالیوودی و نیز یکی از خواهران سکسی کارداشیان به نام کلویی مشاهده شده است.

بنظر میرسد فیل هلموث “Phil Hellmuth” که در زمان پوکربازی معمولا به عنوان یک پوکرباز بد اخلاق شناخته میشود، اینروزها در کنار خواهران زیبا و سکسی کارداشیان اوقات خوبی را سپری میکند!!

پوکربازی فیل هلموث با کلویی کارداشیان و سلبریتی های هالیوود

ستاره شناخته شده دنیای پوکر فیل هلموث که به تازگی در راند اول برابر دنیل نگرانو به پیروزی دست یافته است در یک جمع خصوصی و با حضور سلبریتی های هالیوودی از جمله کلویی کارداشیان، درس هایی در رابطه با آموزش پوکر ارائه داد. در جدیدترین پست منتشر شده در حساب توییتر فیل هلموث وی در کنار کلویی کارداشیان که خواهر کوچکتر کیم کارداشیان است در حالی دیده میشود که آنها بر سر میز بازی پوکر حضور دارند.

عکس فیل هلموث در کنار کلوی کارداشیان سلبریتی سکسی

کلویی کارداشیان “Khloé Alexandra Kardashian” متولد ۱۹۸۴ است که بیشتر به دلیل فعالیت هایش در زمینه مدلینگ شناخته میشود. او در سال ۲۰۰۹ با یک بازیکن بسکتبال به نام لمار اودم (Lamar Odom) ازدواج کرد و سپس در سال ۲۰۱۶ از وی جدا شد. کلویی کارداشیان خواهر کوچکتر کیم کارداشیان است که تصاویر سکسی و نیز حاشیه های او در دنیای سلبریتی ها و اینستاگرام، مورد توجه عموم قرار دارد.

 • تصویر زیر یک عکس خواهران کارداشیان میباشد که در صفحه اینستاگرام کلویی منتشر شده است.
 • در این جلسه آموزش بازی پوکر همچنین اسکات دیسیک “Scott Disick” که یک سلبریتی مشهور در تلویزیون میباشد و در مجموعه تلویزیونی مشهور “پا به‌ پای خانواده کارداشیان” نقش مهمی را ایفا نموده است نیز حضور دارد. در حقیقت وی از جمله افرادیست که به مسائل پرحاشیه گوناگون پیرامون خواهران کارداشیان پرداخته است و با این خانواده ارتباط نزدیکی دارد. مجموعه تلویزیونی پا به پای خانواده کارداشیان یک نوع مستند از جریان زندگی خواهران کارداشیان بوده است، البته در این مجموعه مادر خانواده و راب کارداشیان بردار آنها نیز در طول ماجراها حضور داشته اند.

  پس از انتشار این توییت توسط فیل هلموث، در ادامه یکی از پوکربازان به نام جویی اینگرام “Joe Ingram” با بزرگ کردن تصویر صورت اسکات دیسیک اشاره میکند که حالت چهره او نشان میدهد علاقه چندانی به این کلاس درس پوکر ندارد:

  توییت طنز منتشر شده درباره دیدار فیل هلموث و کلویی کارداشیان

  فیل هلموث از بد اخلاقی تا دنیای سلبریتی ها

  البته این حضور فیل هلموث در کنار سلبریتی های هالیوودی به پوکربازی با کلویی کارداشیان خلاصه نشد و او اندکی بعد تصاویر دیگری را با بنی بلاکنو “Benny Blanco” که یک تولیدکننده مشهور موسیقی است منتشر کرد. هلموث در این توییت توضیح داد که برادر این ستاره موسیقی نیز قرار است به برنامه بازی پوکر آنلاین وی بپیوندد.

  توییت فیل هلموث درباره برنامه اش برای پوکربازی با افراد مشهور هالیوود

  این اولین باری نیست که فیل هلموث در کنار سلبریتی های مشهور به پوکربازی میپردازد، در حقیقت وی که به دلیل روحیه عجیب و غریبش به پسر بد اخلاق پوکر (Poker Brat) نیز شهرت دارد پیشتر در بسیاری از تورنمنت های خیریه نیز شرکت داشته است. فیل هلموث در یکی از جدیدترین فعالیت های انسان دوستانه اش در سال ۲۰۱۸ طی یک رویداد پوکر خیریه که توسط گروهی به نام City of Hope در لس آنجلس راه اندازی شده بود شرکت کرده بود.

  در مجموع از لبخندهای هلموث در تصاویر بنظر می آید که این پوکرباز کهنه کار اوقات خوشی را در کنار سلبریتی های هالیوودی و بخصوص کلویی کارداشیان زیبا گذرانده است، البته همانطور که در بیوگرافی فیل هلموث پوکرباز بداخلاق نیز توضیح داده شد بسیاری حتی او را برای این نق زدن هایش در حین پوکربازی دوست دارند. نمونه ای از غر زدن های فیل هلموث در مسابقات پوکر را میتوانید در ویدئو زیر مشاهده کنید:

  فیلم برگزیده لحظات عصبانی شدن فیل هلموث در هنگام پوکربازی

  کیم کارداشیان سکسی و حواشی وی در پوکربازی

  در حقیقت این اولین بازی نیست که خواهران کارداشیان در حال پوکربازی مشاهده میشوند، پیشتر نیز کیم کارداشیان “Kim Kardashian” در یک رویداد پوکر شرکت داشته است.

  حضور کیم کارداشیان در برخی مسابقات پوکر حواشی بسیاری به دنبال داشته است
  حضور کیم کارداشیان در برخی مسابقات پوکر حواشی بسیاری به دنبال داشته است

  در ویدئو زیر بخشی از فیلم مربوط به پوکربازی کیم کارداشیان را مشاهده میکنید:

  فیلم پوکربازی کیم کارداشین سلبریتی سکسی هالیوود

  حضور کیم کارداشیان در بازی پوکر با عینک شیشه ای حاشیه های زیادی به همراه داشت و بسیاری این را نشانه آماتور بودن وی دانستند زیرا عینک شیشه ای میتواند تصویر ورق های بازی را بازتاب دهد. با اینحال، کیم کارداشیان به عنوان یک سلبریتی سکسی و پرطرفدار با حضور در دنیای پوکر موفق شد توجه بسیاری را به خود جلب کند تا جاییکه او حتی بعدها در چند تورنمنت پوکر خیریه دیگر نیز شرکت کرد.

  اکنون بنظر میرسد کلویی کارداشیان با پوکربازی در کنار فیل هلموث قصد دارد همان روزهای پرحاشیه خواهر بزرگترش را تکرار کند.

  لیلاج

  البته فیل هلموث و خواهران کارداشیان تنها افرادی نیستند که رویدادهای پوکر پرحاشیه راه اندازی کرده اند، چندی پیش دن بیلزریان نیز در یک مسابقه پوکر ویژه سلبریتی ها شرکت داشت.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *