این یک برگه درباره سیاست های حفظ حریم خصوصی و شیوه مدیریت آن در وبسایت لیلاج است که فرآیندهایی جمع آوری داده ها را تشریح می نماید.

نشانی وب ‌سایت ما https://www.leylaj.com می باشد که بر بستر سیستم مدیریت محتوای وردپرس بنا شده است، در مجله لیلاج بنا بر تلاش در جهت حفاظت از اطلاعات و حریم خصوصی کاربران می باشد.

چه داده هایی جمع‌آوری می‌ گردد، به چه صورت و چرا

این وبسایت بر روی وردپرس بنا شده است و بنا بر روش ها و کاربردهای مرتبط با آن به شکل اتوماتیک اطلاعاتی همچون تعداد دفعات بازدید از سایت، زمان حضور در سایت، نسخه مرورگر وب، دستگاهی که به وسیله آن سایت را مشاهده می‌کنید.

همچنین منطقه جغرافیایی و اطلاعات فنی دیگر از این قبیل به منظور بهینه ‌سازی و بررسی ترافیک سایت جمع آوری می گردد. این اطلاعات به سازمان ‌های ثالث فروخته نخواهد شد و تنها به منظور بهبود سایت استفاده می گردد.

نمونه جمع آوری داده

به عنوان نمونه وقتی بازدیدکنندگان نظری در سایت ارسال می‌کنند، سیستم مدیریت محتوای وردپرس داده‌های کاربر هنگام ارسال دیدگاه را جمع ‌آوری می‌کند.

ای جمع آوری شامل مواردی مانند آدرس ایمیل وارد شده، آدرس IP، زمان ارسال و یا ثبت دیدگاه و همچنین آدرس ایمیل وارد شده شما در سرویس که Gravatar ارائه می‌دهد ذخیره می گردد که در صورت تائید نظر شما تصویر کاربری شما در این سایت به نمایش در خواهد آمد.

در این زمینه لینک صفحه سیاست حریم خصوصی کاربران در Gravatar را مشاهده کنید: https://automattic.com/privacy

بعد از به اشتراک گذاشتن نظر در وبسایت، شما می توانید تصمیم بگیرید که نام، نشانی ایمیل و وبسایت‌تان در کوکی ذخیره بشود یا خیر.

در این زمینه حق انتخاب دارید اما در صورت پذیرش ذخیره‌ی اطلاعات در کوکی، در مراجعات بعدی خود به وبسایت برای اشتراک‌گذاری نظرات، نیاز به پُر کردن فرم اطلاعات نام‌برده نخواهید داشت. ماندگاری کوکی‌ها در وبسایت به مدت ۱ سال است.

اگر در وبسایت ما دیدگاهی ارسال نمایید، نظر و داده‌های متای آن به مدت نامحدود نگهداری و ذخیره خواهد شد.

در نمونه ای دیگر اگر تصویری را در یکی از سرویس‌های ارائه شده در سایت قرار می‌دهید باید توجه کنید که این تصویر حاوی داده‌هایی درباره‌ی موقعیت مکانی مشخص (EXIF GPS) نباشد، بازدیدکنندگان دیگر می‌توانند بعد از ذخیره سازی تصویر موقعیت مکانی این تصاویر را استخراج کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت دیدگاهی به ثبت رسانیده اید می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم را پاک کنیم و یا نظر را به عنوان هرزنامه در نظر می گیریم، دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

سیاست تبلیغ دهندگان

امکان دارد شرکت‌های تبلیغاتی که ما از آنها تبلیغات دریافت می‌کنیم سمت کاربر کوکی ‌هایی را ارسال نمایند و از این طریق اطلاعاتی مانند دفعات نمایش تبلیغ به شما و یا موقعیت جغرافیایی را جمع آوری کنند که این اقدام جهت بهبود در سیاست های تبلیغاتی می باشد.

مجله لیلاج همواره تلاش دارد که با بررسی آگهی دهندگان از پذیرش آگهی از شرکت های نامعتبر پیشگیری نماید.

تغییرات در سیاست حریم خصوصی

تغییرات در این برگه بسیار کم صورت می گیرد، با اینحال اما امکان دارد با توجه به تغییرات در سایت این سیاست ها تغییر نماید و ما ناچار به اعمال تغییرات جدید باشیم که در این صفحه تمام آنها بروزرانی خواهد شد، استفاده شما از این وب ‌سایت به منظور پذیرش این سیاست ها و قوانین است.

در صورت داشتن هرگونه ابهام درباره موارد بالا می‌توانید آنها را از طریق برگه تماس مطرح نمایید.