حضور گسترده ورزشکاران زن سکسی و زیبا در مسابقات یو اف سی علاوه نمایش مبارزات جذاب، توجه تماشاگران را به تصاویر، عکس و فیلم این زنان زیبا نیز جلب نموده است.

استقبال تماشاگران بویژه آقایان از مسابقات زنان یو اف سی بی دلیل نیست، بدون تعارف باید اشاره کرد که حضور زنان ورزشکار سکسی در مسابقات یو اف سی با پوشش لباس ورزشی نیمه لخت فرصتی برای چشم چرانی و مشاهده هیکل و اندام سکسی این ورزشکاران زن مهیا نموده است! پس جای تعجب نیست که بسیاری از طرفداران ورزش ام ام ای “MMA” در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام به دنبال تصاویر داغ، عکس سکسی و فیلم این زنان و دختران ورزشکار هستند.

در ادامه با چند ورزشکار زن جذاب و سکسی یو اف سی آشنا خواهیم شد.

لیلاج

پیج ونزنت

پیج ونزنت “Paige Vanzant” دختر جذاب رشته های رزمی و ورزشکار زن آمریکایی است. پیج ونزنت در خانواده ای بدنیا آمد که پدر و مادر او مالک یک کلاب رقص بودند، این موضوع اگرچه زمینه ساز ورود وی به دنیای رقصندگی حرفه ای بود ولی بعدها همانطور که در نوشته مربوط به پیج ونزنت دختر سکسی نیز اشاره شد ماجرایی غیرمنتظره موجب شد تا وی از رقاصی به مبارزات هنرهای رزمی ترکیبی یو اف سی روی بیاورد.

عکس پیج ونزنت مبارز رزمی و ورزشکار زن سکسی
عکس پیج ونزنت مبارز رزمی و ورزشکار زن سکسی
 • پیج ونزنت اگرچه یک مبارز رشته های رزمی ترکیبی شناخته شده است ولی همچنان در صفحه اینستاگرام وی میتوان انواع فیلم رقص سکسی و یا تصاویر لخت را یافت که این موضوع موجب شهرت و محبوبیت او در فضای مجزی گردیده است. در فیلم زیر پیج ونزنت و دوست پسرش در حال رقصیدن هستند:

پیج ونزنت ورزشکار زن سکسی بطور خلاصه و در تعریف عام از جمله آندسته دخترهای بی حیایی است که حتی با اینکه با دوست پسرش روابط خوبی دارد با اینحال از به اشتراک گذاشتن عکس های لخت خود به کسب درآمد نیز میپردازد… پیج ونزنت تصاویر خصوصی و سفارشی خود را از طریق سایت ضخصی خود به آدرس paigefanzant.com به فروش میرساند و از این طریق درآمد خوبی هم بدست آورده است.

این دختر سکسی حتی در طول دوران مسابقاتش در یو اف سی زنان نیز حاشیه های زیادی را بوجود آورد که این حواشی نه تنها منجر به ایجاد مشکل برای وی نشد بلکه او توانست با استفاده از این حاشیه ها و نیز چهره زیبا و اندام سکسی خود موفقیت های بسیاری نیز بدست بیاورد! از جمله موفقیت های او قرارداد اسپانسری تبلیغاتی با شرکت تولیدکننده لوازم ورزشی ریباک “Reebok” بود که سر و صدای زیادی بپا کرد و البته حسادت بسیاری دیگر از ورزشکاران زن را نیز برانگیخت…

 • در صفحه اینستاگرام این دختر ورزشکار تصاویر سکسی، عکس های لخت و فیلم های بسیاری که وی را در حالات شهوت انگیز نشان میدهد منتشر میگردد.

حساب توییتر این ورزشکار زن سکسی نیز فعال است و وی هر از چند گاهی با قراردادن تصاویر داغ از خود طرفدارانش را سرحال می آورد!

یک توییت شامل تصاویر سکسی پیج ونزنت ورزشکاز زن

میشل واترسون

در میان زنان موفق هنرهای رزمی ترکیبی نام ورزشکار زن میشل واترسون “Michelle Waterson” به خوبی یادآور موفقیت های او در یو اف سی است. این دختر جذاب که متولد سال ۱۹۸۶ در آمریکا است توانسته در زمینه ورزش موفقیت های بسیاری بدست بیاورد که این موضوع در کنار اندام سکسی او میش واترسون را به یک چهره محبوب در میان طرفداران ورزش زنان تبدیل کرده است.

عکس میشل واترسون مبارز رزمی و ورزشکار زن سکسی
عکس میشل واترسون مبارز رزمی و ورزشکار زن سکسی

زن ورزشکار سکسی میشل واتسرون علاوه بر ورزش در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد و حتی گاهی فیلم های رقص خود را در حساب اینستاگرام شخصی اش منتشر میکند:

میشل واترسون که سابقه ورزشی در رشته ژیمناستیک را نیز دارد به دلیل اینکه نمیتوانست مخارج تمرین در این ورزش را فراهم کند به ورزش کاراته روی آورد و سپس به مسابقات رزمی یو اف سی زنان پیوست. حساب شخصی میشل واترسون شامل تصاویر وی در حال تمرینات ورزشی و نیز فیلم های زندگی خصوصی اش است که در کنار تصاویر و عکس سکسی موجب محبوبیت این ورزشکار زن در اینستاگرام گردیده است، در تصویر زیر وی در کنار دوست پسرش مشاهده میشود:

میشل واترسون علاوه بر کاراته در ورزش های دیگری مانند جوجیتسو برزیلی، بوکس و مشت زنی، موی تای و حتی کشتی نیز تمرین داشته و در آنها نیز توانایی هایی را بدست آورده است. این ورزشکار زن حتی یکبار به عنوان بدلکار زن در نقش یک بازیگر هالیوودی به نام ناتالی پورتمن “Natalie Portman” نیز حضور داشته که مربوط به فیلمبرداری فیلم سینمایی مشهور شرکت مارول “Marvel” به نام ثور “Thor” بوده است.

 • تصویر زیر که در حساب توییتر او منتشر شده است عکس این دختر سکسی در کنار دوست پسرش میباشد:
عکس دختر سکسی یو اف سی میشل واترسون در کنار دوست پسرش

راشل ورای

در میان ورزشکاران زن سکسی راشل ورای “Rachel Wray” دختر متولد آمریکا از چهره های زیبای ورزشی میباشد. راشل ورای اگرچه شاید فعالیت های ورزشی کمتری را نسبت به برخی دیگر از ستاره های دنیای ورزش زنان به اتمام رسانده باشد با اینحال همچنان از جمله ورزشکاران برجسته رزمی محسوب میگردد.

عکس راشل ورای مبارز رزمی و ورزشکار زن سکسی
عکس راشل ورای مبارز رزمی و ورزشکار زن سکسی

راشل ورای در ابتدا به عنوان رقصنده و در گروه های رقص تشویق کننده ورزشی به عنوان “Cheerleader” مشغول بود و در رقابت های لیگ ملی فوتبال آمریکایی به رقص میپرداخت، وی پس از مدتی به مبارزات ترکیبی ام ام ای روی آورد و به این ورزش علاقمند شد. تصویر زیر مربوط به دوران فعالیت وی در زمینه رقص حرفه ای است:

البته روند موفقیت راشل ورای در مبارزات زنان در سطح آماتور محدود ماند و با اینکه در این دسته موفقیت هایی نیز بدست آورده بود موفق نشد در رقابت های حرفه ای زنان یو اف سی به پیشرفت قابل توجهی دست یابد. با اینحال شرکت کردن این دختر سکسی و خوش هیکل در مبارزات یو اف سی کافی بود تا در همین فرصت محدود به دلربایی از طرفداران ورزشهای زنان بپردازد.

این ورزشکار سکسی در رشته جوجیتسو برزیلی نیز تبحر بالایی دارد بطوریکه کمربرند قهوه ای این رشته ورزشی را کسب نموده است، وی همچنین در اینستاگرام شخصی خود عکس و تصاویر تمرینات روزانه خود منتشر میکند و فالورهای بسیاری جمع کرده است. فیلم زیر ویدئویی از تمرینات راشل ورای با یک حریف تمرینی مرد میباشد:

 • عکس زیر تصویر مبارز زن سکسی رزمی راشل ورای است که وی را در لباس عروسی و لباس ورزشی نشان میدهد:

جینا کارانو

ورزشکار سکسی جینا کارانو “Gina Joy Carano” متولد ۱۹۸۲ یک رزمی کار زن با تخصص ورزش موی تای است. جینا کارانو بر اساس رتبه بندی صورت پذیرفته توسط اتحادیه هنرهای رزمی ترکیبی در جایگاه ۳ بهترین مبارز و نیز رتبه ۱ زیباترین رزمی کار زن جهان قرار گرفته است.

عکس جینا کارانو مبارز رزمی و ورزشکار زن سکسی
عکس جینا کارانو مبارز رزمی و ورزشکار زن سکسی

جینا کارانو که در یو اف سی نیز به خوبی موفق شد قابلیت های خود را به نمایش بگذارد پس از مدتی از این لیگ مبارزات رزمی کناره گیری کرد و به فعالیت های سلبریتی محور روی آورد. از جمله فعالیت های میتوان به حضور او به عنوان یک مدل ورزشی در برنامه های تلویزیونی پربیننده اشاره کرد، وی حتی در بازی کامپیوتری سبک استراتژیک معروف فرمان و تسخیر: هشدار قرمز ۳ (Command & Conquer: Red Alert 3) در نقش ناتاشا و به عنوان شخصیت زن اصلی این بازی ظاهر گردیده است.

در ویدئوی زیر فیلم صحنه هایی از ایفای نقش این مبارز زن سکسی یو اف سی در فیلم های سینمایی را مشاهده خواهید کرد:

جینا کارانو در مسیر تازه ای که در پیش گرفته بود نیز موفق بود و توانست یک نقش بازیگری در فیلم سینمایی خون و استخوان (Blood and Bone) تولید سال ۲۰۰۹ را بدست بیاورد. در فیلم زیر بخشی از صحنه اکشن حضور این دختر سکسی ورزشکار در فیلم خون و استخوان را زیر مشاهده خواهید نمود:

فیلم صحنه های اکشن مبارز زن سکسی، جینا کارانو

جینا کارانو در ادامه نقش اصلی بازیگری در فیلم سینمایی بی استفاده “Haywire‎” ساخته سال ۲۰۱۱ را بدست آورد که گام تازه ای در موفقیت های هنری وی محسوب میگردد. فعالیت های وی در عرصه سینما ادامه یافت تا جاییکه او در سری فیلم های سینمایی {سریع و خشمگین} تند و سریع ۶ “Fast and Furious 6” و نیز نقش فرشته شن در فیلم سینمایی ددپول “Deadpool‎” نیز به هنرپیشگی پرداخت.

 • صفحه یا همان پیج اینستاگرام این مبارز زن سکسی که اکنون هنرپیشه و سلبریتی مشهور دنیای سینما و هالیوود است شامل موضوعات گوناگون به همراه عکس، تصاویر و فیلم های وی میباشد که طرفداران بسیاری را به خود جذب نموده است.

 • همچنین حساب توییتر شخصی جینا کارانو نیز بسیار فعال است و این سلبریتی زن سکسی و ورزشکار دنیای هنرهای رزمی بطور مداوم توییت هایی با موضوعات گوناگون منتشر میکند:
توییت منتشر شده توسط جینا کارانو که در آن یک عکس سکسی از این ورزشکار زن زیبا مشاهده میگردد

ولنتینا شوچنکو

ولنتینا شوچنکو “Valentina Shevchenko” مبارز سکسی زن متولد ۱۹۸۸ اهل کشور قرقیزستان است. وی که در یک خانواده با اصالت اوکراینی و در کشور قرقیزستان متولد شده است در مصاحبه ای پیرامون هویت خود گفت که بیش از هر چیز خود را از نژاد روس میداند و حتی زبان مادری اش نیز روسی میباشد.

عکس ولنتینا شوچنکو مبارز رزمی و ورزشکار زن سکسی
عکس ولنتینا شوچنکو مبارز رزمی و ورزشکار زن سکسی

این دختر زیبا و سکسی پس از پیروزی در مسابقه یو اف سی سری UFC 231 موفق شد عنوان قهرمانی خود را در لیگ مبارزات ترکیبی زنان بدست بیاورد، برتری او در مقابل حریفش “Joanna Jędrzejczyk” در حالی شکل گرفت که او پیش از آن نیز ۳ بار در مسابقات موی تای آماتور این شخص را مغلوب ساخته بود. در فیلم زیر ویدئوی تمرینات ولنتینا شوچنکو مبارز سکسی زن یو اف سی را مشاهده می نمایید که مشغول ضربه زدن به کیسه بوکس میباشد:

ولنتینا شوچنکو در دیدگاه بسیاری از نظر فنی بهترین مبارز زن یو اف سی است.

لیلاج

ولنتینا شوچنکو علاوه بر سبک خشن مورد استفاده اش در مبارزات، بارها به دلیل زیبایی و دلفریبی نیز مورد توجه اهالی ورزش قرار گرفته است؛ خالکوبی تفنگ بر روی بدن وی بر جذابیت این مبارز سکسی می افزاید و البته رقص مغرورانه اش پس از غلبه بر رقبا وی را به عنوان یک چهره دوست داشتنی در دنیای ورزش حرفه ای مطرح ساخته است.

 • در حساب اینستاگرام شخصی این دختر خوش هیکل و سکسی، ولنتینا شوچنکو بیش از هر چیز تصاویر و عکس های ورزشی خود را به اشتراک میگذارد که البته برخی از این تصویرها نیز لطافت زنانه و زیبایی وی را به رخ طرفداران و مشتاقانش میکشد!

 • ولنتینا شوچنکو به تازگی در حساب توییتر خود از همکاری اش با یک شرکت بازی سازی در تهیه یک بازی جدید اختصاصی خبر داده است:
بازی جدید اختصاصی با حضور شخصیت ولنتینا شوچنکو دختر سکسی ورزشکار

راندا رزی

راندا رزی “Ronda Rousey‎” دختر سکسی و البته خشن دنیای ورزش های رزمی متولد سال ۱۹۸۷ در کشور آمریکاست، او دختر AnnMaria De Mars است که اولین زن آمریکایی برنده مدال طلا در مسابقات جهانی جودو میباشد.

عکس راندا رزی مبارز رزمی و ورزشکار زن سکسی
عکس راندا رزی مبارز رزمی و ورزشکار زن سکسی

مبارز زن سکسی راندا رزی که در کارنامه ورزشی خود کسب مدال برنز المپیک تابستانی ۲۰۰۸ در رشته جودو را نیز به ثبت رسانیده است در رشته های شنا، کشتی، و هنرهای رزمی ترکیبی نیز مهارت بالایی دارد و مجموع این توانایی ها موجب شد که وی در یو اف سی زنان بتوانید خود را بیش از پیش به دنیای ورزش بشناساند. راندا رزی بعد از موفقیت در یو اف سی زنان به مسابقات کشتی کج دبلیو دبلیو ئی “WWE” پیوست و هم اکنون به عنوان یک کشتی کج کار زن در این مسابقات پرطرفدار حضور دارد. در فیلم زیر ویدئو مبارزات این ورزشکار زن در سری مسابقات کشتی کج دبلیو دبلیو ئی را مشاهده خواهید کرد:

نکته ای که واقعا لازم به اشاره است میزان خشونت بالای راندا رازی است، روحیه خشن این زن سکسی به حدی بالاست که آنچنانچه در فیلم زیر خواهید دید وی حتی با پوشیدن یک کفش مجلسی زنانه نیز مشکل دارد!

راندا رزی علاوه بر اینکه یک مبارز زن سکسی و ورزشکاری شناخته شده است در فیلم های سینمایی مانند {تند و سریع} سریع و خشمگین ۷ “Fast and Furious 7” و فیلم اکشن بی مصرف ها ۳ “The Expendables” نیز به عنوان هنرپیشه و بازیگر حضور یافته و به ایفای نقش پرداخته است. راندا رزی حتی در نقش کاراکتر زن بازی کامپیوتری سبک مبارزه ای مورتال کامبت ۱۱ “Mortal Combat” و به عنوان صداپیشه نقش سونیا نیز ایفای نقش کرده است.

 • در صفحه اینستاگرام شخصی این مبارز زن یو اف سی و سلبریتی سکسی بیش از هر چیز تصاویر، عکس و فیلم از ورزش یافت میشود.

 • در توییت زیر همانطور که مشاهده میکنید راندا رزی با یک مرد مزرعه دار ازدواج کرده است: {شاید کمی عجیب بنظر برسد ولی او بارها تصاویر و عکس های خود در حال انجام امور مزرعه و بخصوصی رسیدگی به گاوها را منتشر نموده است}
تصویری از راندا رزی در کنار شوهر مزرعه دارش

راشائل استوویچ

راشائل استوویچ”Rachael Ostovich” مبارز آمریکایی متولد ۱۹۹۱ است که در رشته های ورزشی هنرهای رزمی ترکیبی فعالیت دارد. وی به دلیل هیکل سکسی و چهره زیبای خود همواره در مسابقات مورد توجه قرار گرفته است و البته از توانایی های فنی خوبی نیز برخوردار است.

عکس راشائل استوویچ مبارز رزمی و ورزشکار زن سکسی
عکس راشائل استوویچ مبارز رزمی و ورزشکار زن سکسی

یکی از پرحاشیه ترین جریان های پیرامون این مبارز زن زیبا و سکسی موضوع اختلاف وی با همسرش است، راشائل استوویچ بدلیل اینکه توسط همسر خود که او نیز یک بوکسور و مبارز ام ام ای “MMA” میباشد به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود دچار شکستگی در ناحیه استخوان مداری در اطراف کاسه چشم گردید… این جریان در ادامه با شکایت و پیگیری پلیس منجر به دستگیری همسر این دختر سکسی شد و در نهایت دادگاه نیز همسر او را به محکومیت زندان و پرداخت جریمه محکوم نمود.

در شواهدی که توسط پلیس به دادگاه ارائه شده بود فیلم ضبط شده از جریان این درگیری هولناک توسط دوربین های محل حادثه نشان میدهد که همسر راشائل استوویچ به نام آرنولد بردون “Arnold Berdon” در حالیکه راشل با گریه تقاضای کمک میکرده است او را به قصد کشت مورد ضرب و شتم قرار داده و مدام تکرار میکرده که او را خواهد کشت.

راشائل استوویچ نیز بعدها از یو اف سی خارج شد و به مسابقات BKFC پیوست. در فیلم زیر ویدئو تمرینات راشائل استوویچ مبارز سکسی دنیای ورزش رزمی زنان را مشاهده میکنید:

 • صفحه اینستاگرام ورزشکار سکسی زن یو اف سی راشائل استوویچ که به عنوان سلبریتی زیبایی در اینستا نیز محبوبیت دارد پر از تصاویر خصوصی و عکس های او میباشد که در برخی از تصویر های منتشر شده او در کنار فرزند دخترش مشاهده میگردد.

 • در ویدئوی زیر یک فیلم جذاب و داغ از این زن سکسی ورزشکار که راشائل استوویچ در حساب توییتر شخصی خود توییت کرده است را مشاهده میکنید.
فیلم جذاب داغ از ورزشکار زن سکسی، راشائل استوویچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *